طرح حمایت از ایده های نو

طرح حمایت از ایده های نو

طرح حمایت از ایده های نو

شرکت صافیاد، از بدو تأسیس به همت بنیان‌گذار فقید خود، مرحوم مهندس بازرگان اقدام به تجهیز و راه اندازی یک آزمایشگاه تحقیق و توسعه به منظور آزمون و تست سیستم‌ها و دستگاه‌هایی کرد که متناسب با نیاز و شرایط طراحی مصرف کنندگان و مشتریان طراحی و نمونه‌سازی می‌گردید. شرکت صافیاد موفق گردیده است از این طریق تعدادی محصول جدید به بازار عرضه و نام آن را به ثبت برساند. «زنت» نام یکی از این محصولات است که بعد از معرفی و عرضه آن توسط صافیاد به بازار آنچنان مورد توجه و استفاده واقع گردید که در کتاب‌های فنی هنرستان در رشته تأسیسات آموزش داده شد و در حال حاضر نیز بعد از گذشت دوره انحصار تجاری آن توسط دیگر تولید کنندگان، با همین نام تولید و به بازار عرضه می‌شود.

به این ترتیب شرکت صافیاد با اعتقاد و تعهد به لزوم ارائه مستمر محصولات جدید همگام با تحولات تکنولوژی و نیازهای متحول بازار و شرایط اقتصادی کشور آمادگی سرمایه گذاری در طرح‌های نوین در ساخت و تولید تجهیزات سرمایش و گرمایش و سیستم‌های HVAC به منظور تحقق اهداف زیر را دارد:

  • کاهش مصرف انرژی و بازیافت حرارت
  • کاهش مصرف آب
  • کاهش قیمت تمام شده محصولات و اصلاح روش‌های تولید
  • ارتقای کارامدی و کارایی محصولات
  • ایجاد رفاه و امنیت بیشتر برای مشتریان

بر این اساس از همه اساتید، فارغ‌التحصیلان و دانشجویان رشته‌های مهندسی مکانیک و تأسیسات دعوت می‌نماییم برای عقد قرارداد مشارکت و سرمایه‌گذاری مشترک در زمینه طراحی، تولید و عرضه محصولات نوین با دفتر تحقیق و توسعه شرکت صافیاد تماس حاصل نمایند.

برای گفتگو در واتس اپ کلیک کنید یا ایمیل ارسال کنید info@saphyad.com

گفتگو در واتس اپ
Close and go back to page